HP Omen 25L Gaming GT14-1636nd
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD Ryzen 7 3700 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD Ryzen 7 3700 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,1 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 5,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 3 |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 600 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 39,61 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 44,8 cm |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| SKU | 8Q4Q5EA#ABH | |
| EAN | 0197498013749 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 31 juli 2023 |