HP Omen 45L Gaming GT22-0950nd (666F9EA
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i9 12900k |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3090 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 4.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i9 12900k |
| Processor serie | Intel Core i9 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 5,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Chipset | Intel Z690 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 3 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 1 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3090 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 3 |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 4.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 4.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 800 W |
| Afmetingen - Breedte | 20,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 47 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 55,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| SKU | 666F9EA#ABH | |
| EAN | 0196548251360 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 28 januari 2022 |