HP Omen Obelisk 875-0500nd
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 8700 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.256 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 8700 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 6 |
| Processorkloksnelheid | 3,2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,6 GHz |
| Processorkoeler | Intel Boxed Cooler |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.667 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | HP26D4U6S8ME |
| Moederbord - Merk / Productnaam | HP 84FD (U3E1) |
| Moederbord - Form factor | Micro ATX |
| Processor socket | Socket 1151 LGA |
| Chipset | Intel H370 |
| PCI-Express x16 totaal | 1 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| SATA 300 totaal | 0 |
| SATA 300 vrij | 0 |
| SATA 600 totaal | 2 |
| SATA 600 vrij | 1 |
| mSATA totaal | 0 |
| mSATA vrij | 0 |
| M.2 totaal | 1 |
| M.2 vrij | 0 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 0 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 6 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 8 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Chip | Realtek Gaming GbE Family Controller |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Realtek RTL8822BE |
| WLAN - Standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd en Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| Losse videokaart - Geheugen | 6.144 MB |
| GPU kloksnelheid | 1.506 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 8.000 MHz |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 3 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 2,1 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Toshiba KBG30ZMV256G |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 256 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | M.2 |
| Harddisk / SSD 2 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 2 - Merk / Productnaam | ST1000DM003-1SB102 |
| Harddisk / SSD 2 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 2 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 2 - Interface | Serial ATA |
| Systeemdisk configuratie | - |
| Data disk(s) configuratie | Losse disk(s) |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | - |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | OEM |
| Continu vermogen | 300 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | OEM |
| Afmetingen - Breedte | 16,7 cm |
| Afmetingen - Diepte | 39,4 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 43,6 cm |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | - |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Anti virussoftware | Windows Defender |
| SKU | 4XD06EA#ABH, 4XD06EA | |
| EAN | 0193015783584 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 13 april 2019 |