HP Omni 100-5015nl (XS831EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD Athlon II X2 260u |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD Athlon II X2 260u |
| Processor serie | AMD Athlon II |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 1,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Aantal modules | 1 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Hyundai Electronics/HMT125S6TFR8C-H9 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 1 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning |
| eSATA | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 100 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | ATI Raden HD 4270 |
| Onboard videokaart - Max. shared geheugen | 256 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Seagate ST350041 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 5.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | Hitachi LG GT30L |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 90 W |
| Afmetingen - Breedte | 50,7 cm |
| Afmetingen - Diepte | 35,9 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41 cm |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 2 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Scherm - Resolutie | 1600x900 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | HP 505060-331 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | HP N910U |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Anti virussoftware | Norton Internet Security |
| SKU | XS831EA | |
| EAN | 0886111001972 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 13 oktober 2010 |
Geen systeemkast, alleen een strak scherm: alles wat je nodig hebt in één systeem? De HP Omni 100-5015nl.
19 februari 2011 05:59