HP Omni 27-1001ed (H1E86EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i7 2600S |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7670 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i7 2600S |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| eSATA | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7670 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Afmetingen - Breedte | 38,2 cm |
| Afmetingen - Diepte | 16,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38,2 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | H1E86EA | |
| EAN | 0886112836603 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 12 april 2012 |