HP Omni 27-1202ed (C3T41EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i7 3770S |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 630M |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i7 3770S |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid | 3,1 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 630M |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 65,1 cm |
| Afmetingen - Diepte | 21,28 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 50,2 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | C3T41EA, 27-1202ED, C3T41EA#ABH | |
| EAN | 0887111647450 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 april 2013 |