HP Pavilion 500-105ed (D7F05EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A10-6700 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 8470 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A10-6700 |
| Processor serie | AMD A |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,7 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 8470 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 49,6 cm |
| Afmetingen - Diepte | 17,6 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,8 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | D7F05EA | |
| EAN | 0888182151389 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 1 oktober 2013 |