Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 4440 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
Algemeen
| Type systeem | Desktop |
Processor
| Type processor | Intel Core i5 4440 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,1 GHz |
Geheugen
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
Moederbord
| Chipset | Intel H87 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
Externe aansluitingen
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth |
Netwerk
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
Videokaart
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
Audio
| Audio kanalen | 7,1 |
Opslag
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
Voeding
| Continu vermogen | 300 W |
Behuizing
| Afmetingen - Breedte | 38,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 17,6 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,8 cm |
| Cardreader |
Beeldscherm
| Inclusief monitor |
Invoerapparaten
| Inclusief muis en toetsenbord |
Software
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
Productcodes
| SKU | 500-214ED | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 april 2014 |