HP Pavilion Elite HPE-320be
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 860 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5570 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 860 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,46 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H57 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Firewire (totaal) | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 10 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5570 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Blu-ray lezen |
| Afmetingen - Breedte | 17,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 42,2 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 40,1 cm |
| Cardreader |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | WY403EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 november 2010 |