HP Pavilion h8-1020nl
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | Intel Core i7 2600 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6570 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | Intel Core i7 2600 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H67 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 8 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6570 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 460 W |
| Afmetingen - Breedte | 17,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 17,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | LN837EA | |
| EAN | 0886112008079 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 augustus 2011 |