HP Pavilion h9-1100ed (B2H69EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7770 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Z75 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7770 |
| DVI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 600 W |
| Afmetingen - Breedte | 17,3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 42,4 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41,3 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | B2H69EA | |
| EAN | 0886112836429 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 5 september 2012 |