HP Pavilion HPE 020
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | Intel Core i7 860 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 230 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | Intel Core i7 860 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Chipset | Intel P55 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 230 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | VS182AA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 4 september 2009 |