HP Pavilion HPE 310 (WZ953EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | Intel Core i5 750 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce G 210 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | Intel Core i5 750 |
| Processor serie | AMD Athlon II |
| Processorkloksnelheid | 2,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 5 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce G 210 |
| Losse videokaart - Geheugen | 512 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 2 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 200 W |
| Afmetingen - Breedte | 51,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 13,1 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 40,8 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Scherm - Resolutie | 1600x900 |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | WZ953EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 mei 2010 |