HP Pavilion P6-2002NL (H0D51EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A6-3600 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A6-3600 |
| Processor serie | AMD A |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| eSATA | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 100 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6450 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Afmetingen - Breedte | 16,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 36,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 16,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | H0D51EA | |
| EAN | 0886112394011 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 februari 2012 |