HP Pavilion p6320be
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i3 530 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i3 530 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processorkloksnelheid | 2,93 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H57 |
| Aantal USB 2.0 | 8 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 17,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 41,4 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38,7 cm |
| Cardreader |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | WC698AA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 mei 2010 |