HP Pavilion p6550 (XC786EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Duo E6600 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Duo E6600 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processorkloksnelheid | 3,06 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G43 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 8.212 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 17,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 41,4 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38,7 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | XC786EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 mei 2010 |