HP Pavilion TP01-2270nd (440S2EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.512 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 2 - Toerental | 7.200 rpm |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 310 W |
| Afmetingen - Breedte | 15,54 cm |
| Afmetingen - Diepte | 30,4 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 33,74 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| SKU | 440S2EA#ABH | |
| EAN | 0195908909156 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 26 april 2021 |