HP Pro 3120 MT (WU268EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium E5500 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | Intel GMA X4500HD |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 320 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium E5500 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G43 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| eSATA | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel GMA X4500HD |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 320 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 18,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 41,6 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | WU268EA | |
| EAN | 0885631899441 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 5 oktober 2010 |