HP Pro 3505 MT (B5H58EA)
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A6-3620 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6530D |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A6-3620 |
| Processor serie | AMD A |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | AMD A55 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 10 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6530D |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 38,9 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,8 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| SKU | B5H58EA, B5H58EA#ABD | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 18 december 2012 |