HP Pro Small Form Factor 400 G9 (6A7P0EA)
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i3 12100 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 730 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i3 12100 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 3 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 3 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 730 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 27 cm |
| Afmetingen - Diepte | 30,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 9,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| SKU | 6A7P0EA#ABH | |
| EAN | 0196786110108 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 juli 2022 |