HP ProDesk 400 (D5T94EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i3 4130 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4400 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i3 4130 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H81 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4400 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 18,28 cm |
| Afmetingen - Diepte | 40,2 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 35,7 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| SKU | D5T94EA, D5T94EA#ABD, D5T94EA#ABH, D5T94EA#ABU, D5T94EA#UUG, D5T94EA#BCM | |
| EAN | 0888182256978, 0888182256954 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 21 november 2013 |