HP ProDesk 400 G3 (Z2J33ET)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 6700 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 530 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 6700 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Chipset | Intel H110 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 530 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 9,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 29,95 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 27 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| SKU | Z2J33ET, Z2J33ET#ABU | |
| EAN | 0190780717943 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 maart 2017 |