HP ProDesk 400 G5 (4VF70EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 8500 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 8500 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,1 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Chipset | Intel B360 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Continu vermogen | 180 W |
| Afmetingen - Breedte | 17 cm |
| Afmetingen - Diepte | 27,4 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 33,8 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| SKU | 4VF70EA#UUG | |
| EAN | 0193015830653 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 oktober 2019 |