HP ProDesk 600 G1 Mini (F6X51EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 4570T |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 4570T |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,9 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Aantal modules | 1 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | SK hynix HMT41GS6MFR8C |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 1 |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WLAN - Snelheid | 300 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 2 |
| Audio chip / Geluidskaart | Realtek ALC221 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Samsung MZ-7PD2560/0H7 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 256 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | Matshita UJ167am |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 230 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | HP F6X51EA#ABH |
| Afmetingen - Breedte | 17,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 17,7 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 3,4 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 2 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | HP 672647-L33 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | HP 672652-001 |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | F6X51EA, F6X51EA#ABH | |
| EAN | 0888793005903 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 29 april 2014 |
Dat een klein zakelijk systeem niet noodzakelijk ook langzaam moet zijn bewijst HP met haar ProDesk 600 G1 Mini Desktop.
11 september 2014 15:00