HP Slate 21 Pro (G0W16AT)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 16 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Type systeem | All-in-One |
| Processorkloksnelheid | 1,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 100 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 16 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Afmetingen - Breedte | 53,1 cm |
| Afmetingen - Diepte | 8,26 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,6 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| SKU | G0W16AT, G0W16AT#ABB, G0W16AT#ABU | |
| EAN | 0888182437506 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 mei 2014 |
Android komen we niet alleen tegen op smartphones en tablets. In dit artikel kijken we naar Android-all-in-ones/monitoren.
16 augustus 2014 15:00