HP Slim S01-pF2951nd
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 12400 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 730 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 12400 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 730 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 180 W |
| Afmetingen - Breedte | 9,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 30,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 27 cm |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| SKU | 839Q1EA#ABH | |
| EAN | 0197497404036 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 28 april 2023 |