HP ThinPro Thin t420 (M5R73AT)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 8 GB |
| Processorkloksnelheid | 1 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3L |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 8 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 8 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 45 W |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 14 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 3,5 cm |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| SKU | M5R73AT, M5R73AT#ABB, M5R73AT#ABA, M5R73AT#ABU | |
| EAN | 0889296661382, 0889296661375 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 10 juli 2015 |