HP TouchSmart 300-1025nl
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | AMD Athlon II X3 400e |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 3200 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | AMD Athlon II X3 400e |
| Processor serie | AMD Athlon II |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 3200 |
| Audio kanalen | 2 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | VN298AA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 4 september 2009 |