HP TouchSmart 520-1001NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2390T |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2390T |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Samsung |
| Processor socket | Socket 1155 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| SATA 150 totaal | 0 |
| SATA 150 vrij | 0 |
| PATA totaal | 0 |
| PATA vrij | 0 |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6450 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | AMD Radeon HD 6450 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Hitachi HDS721010CLA632 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Systeemdisk configuratie | Losse disks |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | HP DV-W28S |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | HP TPC-BA50 |
| Continu vermogen | 180 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | all-in-one |
| Afmetingen - Breedte | 58 cm |
| Afmetingen - Diepte | 6 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 46 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 1 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 2 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | AVerMedia A859 |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1200 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | HP KG-1061 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | HP MG-0982 |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Anti virussoftware | Norton Internet security |
| SKU | LN683EA | |
| EAN | 0886112392901 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 februari 2012 |