HP TouchSmart 520-1109eb (B7H10EA)
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i3 2100 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i3 2100 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processorkloksnelheid | 3,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 58 cm |
| Afmetingen - Diepte | 21,7 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 45,7 cm |
| Cardreader |
| TV-tuner DVB-T |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | B7H10EA | |
| EAN | 0887111187376 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 augustus 2012 |