HP TouchSmart 610-1200be (LN687EA)
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2390T |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2390T |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H67 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6450 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 180 W |
| Afmetingen - Breedte | 58,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 10,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 45,1 cm |
| Cardreader |
| TV-tuner DVB-T |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | LN687EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 januari 2012 |