HP TouchSmart Elite 7320 (A2K13EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2400S |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2400S |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 180 W |
| Afmetingen - Breedte | 54,97 cm |
| Afmetingen - Diepte | 20,54 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 43,75 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | A2K13EA | |
| EAN | 0887111206312 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 juni 2012 |