HP TouchSmart IQ532nl
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9300 GE |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 640 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Processorkloksnelheid | 2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9300 GE |
| Audio kanalen | 2 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 640 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | NM797AA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 maart 2009 |