HP TouchSmart IQ830
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core 2 Duo P7450 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9600M GS |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 25,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core 2 Duo P7450 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,13 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| Chipset | Intel GS45 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| 4-pin Firewire | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 5 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9600M GS |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | nVidia GeForce 9600M GS |
| Losse videokaart - Geheugen | 512 MB |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Audio chip / Geluidskaart | SoundMax Integrated Digital Audio |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Western Digital 10EADS-65L81 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | OptiArc BC-5600S |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | HP SADP2320AB |
| Continu vermogen | 230 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | all-in-one |
| Afmetingen - Breedte | 66 cm |
| Afmetingen - Diepte | 13,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 47 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 5 |
| Front Firewire | 1 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | AVerMedia A323 |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 25,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1200 |
| Touchscreen |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | HP RK713A |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | HP RM173A |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | NQ852AA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 juni 2009 |