HP TouchSmart IQ830be
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core 2 Duo P7450 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9600M GS |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 25,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core 2 Duo P7450 |
| Processor serie | Intel Core 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,13 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 5 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9600M GS |
| D-Sub uitgang | 1 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 230 W |
| Afmetingen - Breedte | 66,15 cm |
| Afmetingen - Diepte | 13,89 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 49,85 cm |
| Cardreader |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 25,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1200 |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | NQ851AA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 12 juli 2009 |