HP Z240S (J9C02ET)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 6700 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 530 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 6700 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 8 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 8 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 530 |
| DVI-uitgang | 0 |
| DisplayPort-uitgang | 3 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 240 W |
| Afmetingen - Breedte | 33,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 38,1 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 10 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Resolutie | 4096x2304 |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| SKU | J9C02ET, J9C02ET#AK6, J9C02ET#ABD, J9C02ET#ABU | |
| EAN | 0889899170175, 0889899170090 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 maart 2016 |