HP Z6 G5 (5E8M6EA)
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Xeon |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,1 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Type geheugen | DDR5 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 6 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Afmetingen - Breedte | 16,89 cm |
| Afmetingen - Diepte | 46,48 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 44,45 cm |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| SKU | 5E8M6EA#ABH | |
| EAN | 0196188572771 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 juli 2023 |