HP Z600 (KK549ET)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Xeon |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 6 |
| Aantal USB 2.0 | 9 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Audio type | PCI-kaart |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 650 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,53 cm |
| Afmetingen - Diepte | 44 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 44,51 cm |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| SKU | KK549ET | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 19 april 2010 |