HP Z600
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Xeon |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,13 GHz |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 6 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 9 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 250 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 650 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,53 cm |
| Afmetingen - Diepte | 44 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 44,51 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | KK689ET | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 februari 2012 |