Intel NUC Bean Canyon BOXNUC8i7BEH2
| Type systeem | Mini PC |
| Geheugen capaciteit | 0 GB |
| Type videokaart | Intel Iris Plus Graphics 655 |
| Type systeem | Mini PC |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 0 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| eSATA | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth | |
| Thunderbolt | 1 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel Iris Plus Graphics 655 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | M.2 |
| Afmetingen - Breedte | 11,7 cm |
| Afmetingen - Diepte | 11,2 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 5,1 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| SKU | BOXNUC8I7BEH2 | |
| EAN | 5032037133609, 0735858383790 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 augustus 2018 |