Lenovo Legion T5 26AMR5 (90RC017MMH)
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD Ryzen 7 5800 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3060 Ti |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD Ryzen 7 5800 |
| Processor serie | AMD Ryzen 7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Chipset | AMD B550 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3060 Ti |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 550 W |
| Afmetingen - Breedte | 20,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 39,6 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41,1 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| SKU | 90RC017MMH, 0196119386699 | |
| EAN | 0196119386699 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 februari 2022 |