Lenovo ThinkEdge SE30 (11NA001MGE)
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processorkloksnelheid | 2,2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 3 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Bluetooth | |
| Thunderbolt | 1 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 65 W |
| Afmetingen - Breedte | 17,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 8,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 5,15 cm |
| Inclusief monitor |
| SKU | 11NA001MGE | |
| EAN | 0196379979341 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 augustus 2022 |