Medion Akoya P4603 D
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 7400 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.128 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 7400 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,5 GHz |
| Processorkoeler | AVC |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Aantal modules | 1 |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.400 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Samsung |
| Moederbord - Merk / Productnaam | Medion H110H4-EM2 |
| Moederbord - Form factor | Micro ATX |
| Processor socket | Socket 1151 |
| Chipset | Intel H110 |
| PCI-Express x16 totaal | 1 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 1 |
| SATA 300 totaal | 3 |
| SATA 300 vrij | 1 |
| SATA 600 totaal | 0 |
| SATA 600 vrij | 0 |
| mSATA totaal | 0 |
| mSATA vrij | 0 |
| M.2 totaal | 1 |
| M.2 vrij | 0 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Chip | Realtek (onbekend) |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Realtek RTL8723BE |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Nvidia |
| Losse videokaart - Geheugen | 2.000 MB |
| Onboard videokaart - Max. shared geheugen | 2.000 MB |
| GPU kloksnelheid | 1.354 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 1.752 MHz |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Hynix HFS128G39TND-N210A |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 128 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | M.2 |
| Harddisk / SSD 2 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 2 - Merk / Productnaam | TOSHIBA DT01ACA100 1TB |
| Harddisk / SSD 2 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 2 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 2 - Interface | Serial ATA |
| Systeemdisk configuratie | Losse disks |
| Data disk(s) configuratie | Aparte data partitie |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | HL-DT-ST-DVDRAM DHD0N |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | FSP FSP350-40EMDN |
| Continu vermogen | 350 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | Medion |
| Afmetingen - Breedte | 17,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 38,2 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 35,5 cm |
| 3,5 inch extern totaal | 2 |
| 3,5 inch extern vrij | 1 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 2 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| SKU | 10021809 | |
| EAN | 4015625793158 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 november 2017 |
De Medion P4603 D, een desktop op basis van een Core i5-processor en een GTX 1050 videokaart is momenteel voor slechts 699 euro te koop bij Cool Blue. Dat vroeg om nader onderzoek.
25 november 2017 13:00