Medion Akoya P5364 E
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 530 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 530 |
| Losse videokaart - Geheugen | 2.048 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 18,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 43 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | 410016299 | |
| EAN | 4015625758232 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 juni 2012 |