Medion Akoya S23005 MD35342 (10024804)
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel core i5 1135G7 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel core i5 1135G7 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| Bluetooth |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | M.2 |
| Continu vermogen | 60 W |
| Afmetingen - Breedte | 5,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 21,1 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 19,8 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| SKU | 10024804 | |
| EAN | 4061275197693 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 5 oktober 2022 |