Medion Erazer Engineer P10 (10024260)
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1660 Super |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,6 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Bluetooth |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1660 Super |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 3 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Afmetingen - Breedte | 18,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 37 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38 cm |
| Cardreader |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| SKU | 10024260 | |
| EAN | 4061275175776 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 november 2022 |