Medion Erazer Hunter X20 MD35357 (10024819)
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 12700k |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3080 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.024 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 12700k |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Type geheugen | DDR5 |
| Chipset | Intel Z690 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 6 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 4 |
| Bluetooth |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3080 |
| HDMI-uitgang |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.024 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.024 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Afmetingen - Breedte | 29 cm |
| Afmetingen - Diepte | 52 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 53,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| SKU | 10024819, 410024819A1 | |
| EAN | 4061275198546 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 16 juni 2022 |