Medion Erazer X5358D
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 680 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 680 |
| DVI-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Cardreader |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | X5358D | |
| EAN | 4015625758836 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 31 mei 2012 |