Medion Gaming Erazer Engineer E10 (4061275179897)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3060 Ti |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.512 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,6 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3060 Ti |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 3 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 550 W |
| Afmetingen - Breedte | 17 cm |
| Afmetingen - Diepte | 36 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| SKU | 10024296 | |
| EAN | 4061275179897 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 26 augustus 2022 |