MP Elite Power I5-3330
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 3330 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.048 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 3330 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel B75 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.048 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 350 W |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 36,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | MP333026 | |
| EAN | 8717591979562 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 5 december 2012 |